Antoni Sierakowski – Rivulet EP

25 PAŹDZIERNIK 2016

Trzecie, najnowsze wydawnictwo w katalogu młodej wytwórni regime brigade to Rivulet EP Antoniego Sierakowskiego – jednego z najbardziej obiecujących producentów i DJów polskiej sceny klubowej. Materiał to trzy oryginalne, autorskie kompozycje stanowiące odpowiedź artysty na współczesny wizerunek muzyczny tech-house'u.

EPkę otwiera tytułowe "Rivulet", który niemalże od początku zabiera w hipnotyzującą podróż charakterystyczną, głęboką linią basową i minimalistycznymi padami. Produkcja idealnie dopasowana do wschodów słońca i dużych systemów nagłośnieniowych.

Drugą pozycją jest utwór "Jay" – rozpoczynający się szalonym, kreskówkowym wręcz układem perkusyjnym i intrygującymi pętlami, aby ostatecznie w pełni rozwinąć swoje skrzydła dzięki charakterystycznym dla gatunku progrejsom i brzmieniom synthów.

"Rivulet EP" zamyka numer "Sightseeing", czyli wyjątkowo świeży kolaż przestrzennego, klubowego grania. Przyjazne brzmienie tworzy barwna elektronika romansująca z popem. To zdecydowanie najdelikatniejsza pozycja na wydawnictwie, perfekcyjnie wieńcząca lot zaserwowany przez gospodarza.

[regime brigade]
Antoni Sierakowski – Rivulet EP
BEATPORT: bit.ly/2exT662

mix/mastering: Mateusz Majewski
art: Julia Juzyk
cover design: Michał Waloszczyk